مقاومت کفپوش سه بعدی چرمی خودرو

مقاومت کفپوش سه بعدی چرمی خودرو

کفپوش سه بعدی چرمی خودرو

در گذشته در معماری داخلی به دلیل ضعف در تولید مصالح امکان به کار گیری طرح های خلاقانه وجود نداشت. کفپوش سه بعدی چرمی اما با پیشرفت تکنولوژی و ظهور موادی همچون اپوکسی و پی وی سی، دست طراحان دکوراسیون داخلی برای به کارگیری طرح های خلاقانه بسیار باز تر شد. در این میان ظهور دیوارپوش ها و کفپوش سه بعدی کمک کرد تا طرح های کسل کننده ی تکراری جای خود را به طرح های بسیار خلاقانه، منحصر به فرد و زیبا بدهند. در این میان استفاده از موارد مختلفی برای به کارگیری در کفپوش ها مورد توجه قرار گرفت. یکی از این مواد پوسته های چرمی می باشد. اگر به زیبایی اهمیت می دهید و همچنین علاقه مند هستید که یک محیط کلاسیک و نسبتا رسمی داشته باشید توسیه می کنیم که حتما از کفپوش سه بعدی در دکوراسیون استفاده کنید.

مقاومت کفپوش سه بعدی چرمی

اگر چه چرم مانند اپوکسی و لمینیت از مقاومت بالایی در مقابل سایش برخوردار نیست اما در صورتی که از آن به طور صحیح نگه داری شود می تواند برای مدت بسیار زیادی کیفیت اولیه ی خود را حفظ نماید. به منظور نگهداری صحیح از این محصول باید گرد و غبار از روی آن به طور مرتب زدوده شود و هر از چندگاهی سطح آن با ماپر یا پارچه ی نمناک مرطوب شود. همچنین برای افزایش طول عمر کفپوش سه بعدی چرمی توصیه می شود که حداقل سالی یک بار بر روی آن واکس کشیده شود. یکی از ویژگی های بسیار جذاب کفپوش سه بعدی چرمی تنوع در رنگ های این محصول می باشد. در دکوراسیون داخلی رنگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به طوری که با استفاده از رنگ های روشن می توان یک محیط کوچک را به یک محیط دلباز تبدیل کرد.

رنگ های کفپوش سه بعدی چرمی

با استفاده از رنگ های گرم عمق بیشتری به محیط داد. این موضوع باعث شده است که بسیاری از معماران خوش ذوق برای ایجاد تمایز در ساختمان هایشان به سراغ کفپوش سه بعدی چرمی بروند. کفپوش سه بعدی چرمی دارای طرح های بسیار متنوعی است که می تواند پاسخگوی تمامی سلیقه ها باشد. یکی از بهترین خصوصیات کفپوش های چرمی ، تمیزی و عدم تولید آلودگی توسط آنها می باشد. این محصول کاملا طبیعی بوده و کمک می کند محیط مدرن تر و طبیعی تر به نظر برسد. این نوع کفپوش اپوکسی به دلیل وجود یک لایه ی چوب پنبه در آن به خوبی صداها را جذب می نماید و از این رو می توان در محیط هایی که نیاز به آرامش بیشتری می باشد( از جمله اطاق خواب، اطاق مطالعه، اطاق کنفرانس، اطاق های اداری و غیره ) از آن استفاده نمود.

تکنولوژی نصب کفپوش های سه بعدی چرمی

بسیار منحصر به فرد است.

به طوری که برای اجرای پروژه به هیچ گونه مصالح و حتی چکش کاری خاصی نیاز نیست.

و تنها از چسب های سیلیکونی برای تثبیت این محصول استفاده می شود.

اگر به هر دلیل پس از مدتی این محصول نیاز به تعویض یا جابجایی داشته باشد.

طراحی آن به گونه ای است که به راحتی می توان آن را بدون آسیب از محل جدا نموده.

در مکان دیگری مجددا از آن استفاده کرد.