کفپوش اپوکسی پارکینگ

کفپوش اپوکسی پارکینگ

 قیمت کفپوش اپوکسی پارکینگ صنعتی

کفپوش پارکینگی یا همان اپوکسی پارکینگ دارای پوشش و محافظی محکم می باشد و بهترین چاره و راه حلی مناسب و محکم برای هر دو کف تجاری و صنعتی می تواند باشد. این نوع کفپوش اپوکسی توانایی این را دارد که بر روی سطوح بتنی گذاشته شود تا علاوه بر کارایی بالایی که داشته جذابیت سطوح را نیز٬  افزایش دهد. کفپوش اپوکسی پارکینگ با قابلیت های ویژه ای که دارد قابل اجرا بر روی تمامی سطوح فلزی٬ بتنی، موزائیک، چوب، سنگ و… می باشد.

کفپوش اپوکسی پارکینگ خانه

بتن موجود در کف پارکینگ ها در مقابل سایش ناشی از لاستیک اتومبیل مقاومت آنچنانی ندارد و همین طور بتن در مقابل آلایندگی و نفوذ موادی مانند بنزین، روغن ترمز و سایر روغن ها مقاوم نیست و موجب آسیب دیدگی آن خواهد شد به همین دلیل است که لازم میدانیم بتن را با کفپوش اپوکسی محافظت کنیم. کفپوش پلی یورتان پارکینگ بر روی سطوح بتنی کف به آسانی نقاشی کردن بر روی سطح است.

انواع کفپوش اپوکسی پارکینگ ارزان

کفپوش های مخصوص پارکینگ اپوکسی دارای قیمتی مناسب، وزنی کم یعنی وزن این محصول نسبت به انواع کفپوشهای قدیمی کمتر شده و این مسئله یکی از امتیازات جایگزینی کفپوش اپوکسی بر دیگر محصولات است. لازم به ذکر مباشد که ضخامت این محصول بسیار کم بوده یعنی معادل ۱ تا ۳ میلیمتر می باشد و بعد از انجام شدن زیرسازی بر روی کف سطح اجرا می شود و امکان این هست که بر روی کفپوش سه بعدی جهت گذاری مسیر و محل توقف را نشان داد. برای پیاده سازی ، باید حداقل بین ۳۰ تا ۶۰ روز و توجه داشتن به شرایطی مانند آب و هوا و محیط اجرا از زمان اجرای بتن گذاشته باشد.

مزایای کفپوش اپوکسی کف پارکینگ

۱-از مزایای کفپوش اپوکسی پارکینگ می توان مواردی مانند.

۲-تنوع رنگ و طرح.

۳-مقاومت شیمیایی بالایی که نسبت به بنزین، اسید، مواد نفتی، روغن و تمامی شوینده ها.

۴-نظافتی آسان.

۵-عایق.

۶-مقاومت بتن را افزایش می دهد.

۷-عدم جذب هرگونه مایعات و… را میتوان نام برد.

۸-این کفپوش ها عمر مفید زیادی دارند.

۹-در صورت آسیب دیدگی تعمیر و ترمیم.

۱۰-کفپوش های پارکینگی اپوکسی راحت و آسان می باشد.

۱۱-طول عمر مفیدی را دارا هستند.

۱۲-کیفیت خوبی دارند.