کفپوش اپوکسی گاراژ

کفپوش اپوکسی گاراژ

یکی از سخت ترین و با دوام ترین کفپوش برای گاراژهای امروزه کفپوش اپوکسی میباشد. نه تنها از کف گاراژ محافظت میکند بلکه میتواند تبدیل شود به یک محصول کاملا قدرتمند. امروزه تمامی افراد اتومبیل دارند و بهمراه آن نیازمند یک پارکینگ و یا گاراژ برای نگه داری از خودروی خود دارند که کفپوش آن اهمیت بسزایی برای آن بهمراه دارد. یکی از کفپوش های سخت و بادوام اپوکسی گاراژ میباشد ، که به نام کفپوش اپوکسی معروف است.

نه تنها برای حفظ کف گاراژ استفاده میشود. امکان دارد از کفپوش سیمانی خسته شده اید و ظاهر زیبا نیاز دارید. کفپوش اپوکسی گاراژ راه حل شما دوست عزیز میباشد که واقعا تحولی در دنیای کفپوش بشمار می آید که مکانی آرام و لاکچری را برای کارفرما به ارمغان میاورد. اپوکسی در دو نوع مسکونی و تجاری کاربرد دارد ، حتی میتوانید در کفپوش اپوکسی گاراژ و کارگاه خود استفاده نمایید. به حدی کفپوش شما جذاب مشود که انگار به شما میگوید به من نگاه کنید.

رنگ اپوکسی بسته به سلیقه مشتری متفاوت است که در صفحه مربوطه انواع رال رنگ آورده شده به همراه کد رنگ که پس از انتخاب با رنگدانه هایی تلفیق و ترکیبی سفارشی را ایجاد میکند. اغلب برای تیم های ورزشی یا همان سالن ها مورد استفاده بخصوص دارد. پس بگذارید کفپوش اپوکسی را کامل بررسی کنید از لحاظ هزینه و مزایا که چگونه می باشد.

انتخاب نهایی اپوکسی گاراژ

با پایان دادن سردرگمی در انتخاب درست کفپوش به این نتیجه میرسیم که کفپوش اپوکسی گاراژ از رنگ نیست ، بلکه با ترکیب رنگ و آکریلیک لاتکس و برخی از رنگها درصد کمی از اپوکسی به آن مخلوط میشود. ولی در نهایت با رنگ استاندارد آماده می شود، لازم به ذکر که رزین اپوکسی یک ترموست واقعی برای کفپوش میباشد. رزین اپوکسید یک بخش مخلوط با یک پلی آمین است که ترکیبات سختی را به وجود »یاورد که مانند کاتالیزر عمل می کند و این همان اپوکسی به حساب می آید.