گروت اپوکسی

گروت اپوکسی

گروت اپوکسی چیست ؟

همانطور که در قسمت کفپوش پلی یورتان گفته شد این است که گروت دارای ظاهری زیبا و بسیار مدرن و متفاوت ، دوامی بهتر و پایدار تر نسبت به محیط که منظور  از آن رطوبت ، گرما ، سرما ، فشار و سایش مقاوم تر از دوغاب سیمان می باشد و همینطور قابل به ذکر می باشد که قوانین نصب ، راه اندازی و اجرای گروت اپوکسی کاملا متفاوت با دوغاب سیمان می باشد. محبوبیت این محصول به روز بیشتر می شود و در میان پیمانکاری کاشی و سازندگان نیز بسیار رایج شده است. گروت بر خلاف دوغاب سیمان که از یک ترکیب پودر سیمانی ساخته شده است.

لیست قیمت انواع گروت اپوکسی

اپوکسی از رزین اپوکسی و پودر پر کننده ساخته شده است . ملات دوغاب سیمانی به طور منظم ضد آب نمی باشد بنا بر این دلیل بر خلاف این محصول بوده و همچنین یکی از بزرگترین معایبی که دوغاب اپوکسی دارد این است که دارای رطوبت است و حتی بعد از خشک شدن نیز روی سطح لکه به همراه دارد و همچنین اگر شما از شستشو لکه ها و کثیفی ها و روغنی کردن ملات خود بسیار خسته شده اید بهترین گزینه برای انتخاب و رهایی یافتن از این مشکل است.

کاربرد و نحوه اجرای گروت اپوکسی سیمانی

۱-گروت از دو رزین مختلف و مخلوط با یک پر کننده تشکیل شده.

۲-به همین دلیل است که فوق العاده ضد آب و مناسب برای تمیز کردن محصولات می باشد.

۳-سرعت اجرا شدن اپوکسی بسیار بیشتر از دوغاب سیمان است.

۴-نیاز به چند بار اعمال مانند دوغاب سیمان را ندارد و با یکبار اعمال کار تمام است.

۵-بسیاری از مشتریان بدون اطلاع از مزایا.

۶-کاربردهای فراوان کفپوش اپوکسی از روی اطلاعات محدود.

۷-به دلیل رنگ و زیبایی به سمت گروت جذب میشوند.

۸-حال با مطالبی که در اختیار مشتریان عزیز قرار دادیم.

تفاوت ها و مزایای گروت اپوکسی نسبت به دوغاب سیمان

بگذارید تا کمی هم از مرحله آخر بگوییم :که پس از اتمام کار حال وقت آن رسیده تا تمیزکاری را انجام دهیم ، یعنی حذف کردن رنگدانه ها از ملات و همچنین با افزودن سنگ ساب اپوکسی را براق و درخشان نشان میدهیم در این حین اسفنج های مخصوص در سایزهای متفاوت براقی خاص را بدون دردسر ایجاد میکنند.