مراکز تولید کفپوش داروسازی

شرکت های داروسازی نیز همانند سایر شرکت ها و مراکز صنعتی نیازمند کفپوشهای مناسبی می باشند که بر روی کف ها قرار گرفته و تضمین کننده ایمنی و بهداشت محیط کاری باشند. بدون شک یکی از مسائل مهمی که در خصوص پوشش کف شرکت های دارویی باید به آن توجه کرد، استاندارد بودن آنها از لحاظ بهداشتی است. کفپوشی از لحاظ بهداشتی استاندارد است که آنتی باکتریال بوده و با مقاومتی که در برابر رطوبت و مواد شیمیایی دارد امکان شستشو اصولی و مداوم را فراهم سازد. این کفپوش ها باید توانایی تحمل وزن وسایل سنگین را داشته باشند و در اثر تردد زیاد به راحتی خراب نشوند. همچنین از آنجا که این محیط در معرض مواد شیمیایی مربوط به فرآیند داروسازی قرار دارد توانایی جذب نکردن این مواد توسط لایه نهایی پوشش از اهمیت بالایی برخوردار است. دوام بالا نیز از معیارهای اساسی در خرید اینگونه کفپوش ها است.

شرکت مهندسی کفپوش داروسازی

شرکت مهندسی کفپوش داروسازی

شرکت مهندسی کفپوش داروسازی مفتخر است تا با بهره جستن از دانش و تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تیمی مجرب از متخصصان این حوزه کفپوش هایی را وارد بازار می کند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در ساخت این کفپوش ها تمامی استانداردهای مربوط به موارد ایمنی و بهداشتی محیط کار در نظر گرفته شده است. همچنین محصولات جدید که وارد بازار شده است تمامی دارای کیفیتی بالا، استحکام خوب و ماندگاری فوق العاده ای می باشند. در صورتی که نصب و اجرا این پوشش های کف به خوبی انجام پذیرد هیچ گونه درز و شکافی در کف مشاهده نخواهد شد که همین امر در حفظ بهداشت و ایمنی محیط از اهمیت بالایی برخوردار است. سبکی، لغزنده نبودن، مقاومت خوب در برابر سایش و پارگی و آنتی باکتریال بودن از جمله ویژگی های منحصر به فرد کفپوش های مخصوص شرکت های داروسازی است.

اجرای کفپوش داروسازی

اجرای کفپوش داروسازی از حساسیتهای بسیار بالایی برخوردار است که باعث می شود برای انجام آن نیازمند کمک خواستن از تیم های تخصصی نصب و اجرا باشید. پیش از نصب کفپوش سطح زمین و تمامی مواردی که مربوط به زیر کفپوش می باشد باید مورد بررسی قرار بگیرد تا بعدا در مرحله اجرا این محصولات با مشکلی روبه‌رو نگردید. پس از صاف کردن سطح زمین معمولا پیش از شروع نصب خود کفپوش از پرایمرها استفاده می کنند. به این ترتیب چسبندگی لازم بین کف و کفپوش ایجاد می شود. در هنگام نصب تمرکز باید بر این موضوع باشد که هیچگونه روزنه و شکافی باقی نماند و تمامی سطح زمین به طور کامل و یکنواخت پوشانده شود. در نهایت نیز باید کف کاملا صاف و هموار بود و لغزنده نباشد. پس از به اتمام رسیدن عملیات نصب و اجرا کفپوش داروسازی متخصصان، تمامی نقاط کف را برای اطمینان چک می نمایند.

اجرای کفپوش داروسازی

استاندارد سیستم کفپوش داروسازی

شرکتهای داروسازی نیازمند محیطی می باشند که حافظ سلامتی و ایمنی کارکنان آن بوده و شرایط مناسبی برای تولید بهداشتی داروها نیز فراهم نماید. برای رسیدن به این مهم یک شرکت تولید دارو باید به خوبی تجهیز شود. پوشاندن کف شرکت با یک کفپوش مناسب اقدام موثری در جهت ایمن سازی محیط به شمار می آید. استاندارد سیستم کفپوش داروسازی باید به گونه‌ای تعریف شود که در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی کف را مقاوم ساخته، آنتی باکتریال بوده و نظافت مکرر به جهت از بین بردن آلودگی های شیمیایی و گرد و غبار محیط را میسر سازد. یک کفپوش خوب استحکام لازمه را داشته و در برابر قرار گرفتن وسایل سنگین بر روی آن، ضربه خوردن و یا رفت آمد زیاد دچار خرابی و پارگی نمی شود. در کنار تمامی این ویژگیهای فنی، یک کفپوش اپوکسی مناسب برای شرکت دارویی از ظاهری شیک و جذابی نیز برخوردار می باشد.

استاندارد سیستم کفپوش داروسازی

الزامات بهداشتی کفپوش داروسازی

اگر قصد خرید یک پوشش مناسب کف برای شرکت دارویی خود را دارید، بهتر است تا پیش از هر کاری از الزامات بهداشتی کفپوش داروسازی آگاه شوید. شرکت های داروسازی دارای تعدادی زیادی نیرو می باشند که در حال کار کردن با مواد شیمیایی مختلف جهت ساخت دارو هستند. تمیز و ایمن بودن محیط کاری برای این افراد و برای سلامت داروهایی که توسط آنها تولید می شود از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. کف یک شرکت دارویی باید دارای ساختاری باشد که به هیچ وجه مواد شیمیایی در روزنه ای وارد نشده و یا جذب لایه های پوشش آن نشود. کفپوش مناسب کفپوشی است که بتوان آن را با انواع مواد شوینده بارها شستشو داد و به هیچ عنوان دچار فرسایش یا پوسیدگی نشوند. معمولا محصولاتی برای شرکت های دارویی انتخاب می شوند که خود آنتی باکتریال بوده و میکروب ها و باکتری ها را جذب نمی نماید.

صنایع دارویی کفپوش داروسازی

تمام شرکت ها و موسساتی که با مواد شیمیایی سر و کار دارند، از مشکل خراب شدن کفپوش های خود گله‌مند می باشند. دلیل این موضوع بسیار ساده است. وقتی با مواد شیمیایی به خصوص اسیدها کار می کنید، گاهی ممکن است آن ماده بر روی زمین ریخته و کفپوش محیط را سوراخ کرده و یا حداقل آن را دچار آسیب کند. صنایع دارویی نیز از این امر مستثنی نیستند و در معرض مواجه با این دست مشکلات می باشند. همین موضوع است که صنایع دارویی را قانع می سازد تا از کفپوش داروسازی برای شرکت های تولیدی خود استفاده کنند. این کفپوش ها در برابر مواد شیمیایی و شرایط اسیدی و بازی مقاومت لازم را داشته و در اثر برخورد ضربه و یا تردد نیز دچار هیچگونه خرابی نمی شوند. استحکام بالا و دوام خوب این محصولات نیز سبب شده تا میان مصرف کنندگان از محبوبیت بالایی برخوردار شوند.