کفپوش های بیمارستانی ژرفلور یکی از بهترین‌های صنعت است. در مراقبت های بهداشتی، کفپوش ها باید نیازهای کارکنان بهداشتی و اداری، بیماران و بازدیدکنندگان را برآورده کنند. علاوه بر این، کفپوش موردنظر باید ماندگاری طولانی داشته باشد، برای استفاده در بیمارستان مناسب باشد و فضایی آرام برای کمک به بهبودی و آرامش بیماران و سالمندان ایجاد کند.

ما در بهبد صنعت پارسا، با کفپوش های بیمارستانی ژرفلور Gerflor راه‌حل‌هایی برای مدیریت این محدودیت‌ها ایجاد کرده‌ایم، که همچنان به شما امکان می‌دهد هر منطقه را با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع سفارشی و شخصی سازی کنید.

با توجه به ارائه راه حل های بهداشتی و ضد عفونی (آنتی باکتریال)، کف های ژرفلور دارای سطوح ضد لکه هستند که تمیز کردن آسان و بهداشت تضمین شده را امکان پذیر می کند. کفپوش های بیمارستانی ژرفلور، ضمن حفظ عملکرد فنی و طراحی محصولات خود، طیف محصولات خود را با توجه به محیط زیست و همچنین سلامت کاربران خود تولید می کند.

ژرفلو در بیمارستان

ما راه حل های خاصی را با ترکیب دوام و عملکرد برای رفع نیازهای بیمارستان ها ارائه می دهیم. با یا بدون عایق صوتی، از میان راه حل های متعدد می‌توانید ژرفلور را انتخاب کنید.

سازه های پزشکی

برای دلپذیرتر کردن مراقبت‌های پزشکی، به محصولات خاصی نیاز دارید که ترکیبی از تکنیک تولید و زیبایی طراحی داشته باشند.

کلینیک ها

دیگر بین کیفیت تولید و زیبایی دکوراسیون یکی را انتخاب نکنید! ژرفلور راه حل های تزئینی را ارائه می دهیم که ایمنی و راحتی را با هم ترکیب می کنند که به طور خاص برای استقبال بیشتر خانه های سالمندان طراحی شده اند. با یا بدون عایق صوتی، انتخاب خود را در میان طیف وسیعی از محصولات ما انجام دهید!