کفپوش اپوکسی بیمارستان

بهبد صنعت؛ مشاور و مجری بزرگ‌ترین پروژه‌های اپوکسی ایران

کفپوش اپوکسی بیمارستان چیست و چه کاربردی دارد؟

دفاتر کلینیک، راهروها، اتاق‌های عمل، آزمایشگاه‌ها و اتاق‌های تصویربرداری دائماً مورد استفاده قرار می‌گیرند و همیشه نیز باید در بهداشتی‌ترین حالت ممکن باشند. طبقات بیمارستان‌ها ترافیک سنگین قدم‌ها، صندلی های چرخدار، تخت های بیمارستانی، گاری ها و ماشین آلات را بیست و چهار ساعت در روز مشاهده می کنند. در این شرایط، کفپوشی که هم مقاومت بالایی داشته و هم از خاصیت ضد باکتری برخورد باشد اهمیت ویژه‌ای دارد.

بهداشت محیط در بیمارستان اهمیت زیادی دارد و برای دستیابی به آن عوامل مؤثر زیادی وجود دارد. تحقیقات نشان می دهد که یک محیط بصری دلپذیر به افزایش رضایت بیمار و کاهش استرس کمک می کند. زیبایی شناسی آرامش بخش و خوشایند برای روحیه کارکنان و بیمار ضروری است. جذب صدا نویز را کاهش می دهد، کنترل دما از بلند شدن هوای سرد از روی زمین جلوگیری می کند و انعطاف پذیری احساس نرمی را در زیر پا ایجاد می کند. هر یک از این موارد به کیفیت زندگی کارکنان و بیماران می افزاید.

کفپوش اپوکسی بهداشتی بیمارستان

مزایا و ویژگی‌های اپوکسی

 • قابلیت شستشو با تعداد دفعات بالا
 • عایق الکتریکی
 • مقاومت در برابر حریق
 • قابلیت اجرایی بر روی انواع سطوح
 • اقتصادی بودن به نسبت سایر متریال های موجود در بازار
 • دارای مقاومت شیمیایی بالا
 • زیبایی بصری و تنوع در طراحی و رنگ بندی
 • قابلیت کاربرد در محیط های اتاق تمیز (Clean Room) و محیط های آنتی باکتریال
 • دارای قابلیت کانداکتیو و آنتی استاتیک
 • سهولت در شستشو و مقاومت در برابر نفوذ رطوبت از سطح
 • سبک بودن نسبت به اکثر انواع کفپوش مورد استفاده در صنعت
 • مقاومت در برابر انواع اسید، قلیا ،روغن ،خوردگی ،ضربه و سایش (حسب نوع کاربری)
 • دارای طول عمر مناسب

اپوکسی برای تمام بخش‌های بیمارستان

اپوکسی پرمصرف ترین کفپوش در بیمارستان ها است زیرا تمام نیازهای بیمارستانی از جمله بهداشتی بودن و مقاوم بودن را برطرف می‌کند. بیشترین تصادف در بیمارستان ها سر خوردن و سقوط است. پوشش های کف اپوکسی با افزودن مقاومت در برابر لغزش این خطر را کاهش می دهند. کفپوش های اپوکسی محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش در برابر خرابی و زوال رنگ را ارائه می دهند. این نوع کفپوش همچنین محیطی عاری از میکروب را فراهم می‌کند و به بیمارستان‌ها اجازه می‌دهد تا استریل خود را حفظ کنند. پوشش‌های کف اپوکسی در اتاق‌های عمل و بیماران، حمام‌ها و فضاهای مشترک عملکرد خوبی دارند.

پذیرش و محل‌های عمومی

پذیرش بیمارستان و فضاهای مشترک باید تمیز، دلپذیر و الهام بخش باشد. چیدمان طبقه به خوبی به بازدیدکنندگان و کارکنان کمک می کند راه خود را در اطراف ساختمان پیدا کنند. کفپوش‌های ما دقیقاً برای انجام این کار طراحی شده‌اند، در حالی که برای چندین دهه دوام دارند و مانند روز اول نصب جدید به نظر می‌رسند. علاوه بر این، کف‌های بادوام ما در برابر ترافیک سنگین مقاوم هستند و به راحتی تمیز می‌شوند تا به شما در صرفه‌جویی در هزینه‌های نظافت و نگهداری کمک کنند.

کفپوش اپوکسی صنعتی

راهرو

در راهروی شلوغ بیمارستانی که تجهیزات و بیماران به طور مداوم در حال حرکت هستند، کفپوش باید بادوام، مقاوم در برابر ترافیک سنگین و با حداقل مقاومت غلتشی باشد. به لطف درمان های سطحی منحصربفرد که در برابر لکه ها و آسیب ها مقاوم هستند، کف های ما به راحتی تمیز می شوند. کفپوش آکوستیک ویژه ما برای راهروها به حداقل رساندن سر و صدا کمک می کند و در زیر پا احساس راحتی بیشتری می کند و به مراقبت های بهداشتی و امکانات بیمارستانی تا حد امکان بدون استرس کمک می کند.

اتاق عمل و آزمایشگاه

در مناطقی که خطر ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی در آنها زیاد است – مانند سالن‌های عمل، آزمایشگاه‌های پزشکی و اتاق‌های تمیز – کف باید بالاترین استانداردهای بهداشتی را رعایت کند تا از کنترل عفونت و تمیزی هوا اطمینان حاصل شود. برای حفظ ظاهری تمیز، کف های ما سطوح مهر و موم شده و اتصالات کمتری را ارائه می دهند و در برابر لکه ها و مواد شیمیایی مقاوم هستند. آنها همچنین از ترشحات الکترواستاتیک جلوگیری می کنند، به طوری که خطر خرابی تجهیزات یا ناراحتی در حین جراحی به شدت کاهش می یابد. طیف محصولات ما گزینه های کفپوش بادوام و با قابلیت نگهداری آسان را ارائه می دهد که الزامات بخش مراقبت های بهداشتی را برآورده می کند.

کفپوش اپوکسی مجتمع‌ اداری و تجاری

مراکز تصویربرداری بیمارستان

ما آموختیم که در طی روش های حساس، مهم است که هم بیماران و هم متخصصان مراقبت های بهداشتی در یک محیط تمیز و بهداشتی احساس راحتی کنند. طبقات ما استفاده انعطاف پذیر از مناطق تصویربرداری (MRI، اسکنر و اتاق های رادیولوژی) را با اطمینان از مقاومت غلتشی کم تسهیل می کنند. آنها همچنین بار الکترواستاتیک را کاهش می دهند تا خطر خرابی یا ناراحتی تجهیزات در طول عملیات را محدود کنند. در نهایت، کف های ما به راحتی تمیز می شوند و می توانند بارهای سنگین ناشی از تجهیزات پزشکی را تحمل کنند.

بخش و اتاق استراحت بیمار

مطالعات نشان داده‌اند که اتاق‌های بیمار که مانند خانه هستند، می‌توانند بهبودی بیمار را بهبود بخشند و بر نحوه تعامل بیماران با بازدیدکنندگان تأثیر مثبت بگذارند. کف ما یک محیط درمانی آرام، تمیز و راحت ایجاد می کند. آنها به کاهش سطح سر و صدای تخت‌ها و چرخ دستی‌های پزشکی و همچنین رد پاها کمک می‌کنند تا بیماران بتوانند با وقفه‌های کمتری استراحت کنند. کفپوش های ما برای تأسیسات مراقبت های بهداشتی نیز به گونه ای طراحی شده اند که بادوام، مقاوم در برابر مواد شیمیایی و تمیز کردن آسان باشند.

غذا خوری بیمارستان

بیماران و بازدیدکنندگان انتظار دارند از ناهار یا مکث خود در فضاهای راحت و مهمان نواز لذت ببرند. غذاخوری ها، رستوران ها و کافه تریاها باید به مردم اجازه دهند از اوقات خود در این مناطق لذت ببرند. راه حل های ما برای ایجاد فضای آرامش از طریق کفپوش طراحی شده اند که از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و در عین حال کاهش سر و صدا باشد. از آنجایی که این مناطق به ویژه در معرض حجم زیادی از ترافیک و غذا هستند، کف های ما به راحتی تمیز می شوند و به ویژه در برابر لغزش، ترافیک سنگین و لکه ها مقاوم هستند.

سرویس بهداشتی و حمام

ما می دانیم که نگهداری آسان کفپوش، کلید حمام ها و توالت های بی عیب و نقص است. به همین دلیل است که ما تعداد اتصالات را برای نصب های ضد آب محدود می کنیم. چه در حال استفاده و چه در تمیز کردن مناطق مرطوب، ما می خواهیم بیماران و کارکنان همیشه احساس راحتی کنند و از آنها محافظت شود. برای جلوگیری از لیز خوردن روی کفپوش مرطوب در حمام، دوش و توالت، کفپوش ما می تواند نشانگرهای بصری و لمسی واضح (مانند رنگ ها، بافت ها و تضادها) را برای شناسایی مکان هایی که احتیاط توصیه می شود ارائه دهد.

خشکشویی

رعایت بهداشت در اتاق های لباسشویی برای جلوگیری از گسترش عفونت کلیدی است. به همین دلیل است که کف‌های ما بدون استفاده از مواد شیمیایی تمیز می‌شوند تا کیفیت هوای بالا و هزینه‌های نظافت پایین حفظ شود. راه حل های ما همچنین مقاوم در برابر لغزش هستند، به ویژه در این مناطق مرطوب.

رزومه درخشان

بهبد صنعت افتخار اجرای پروژه‌های بزرگی در بازار بزرگ کیش، ستاد اجرایی امام، وزارت نیرو، ورزشگاه تختی، گمرک بندر انزلی، پل موزه کریم خان، اداره کل تامین اجتماعی، ویلاهای شخصی، بیمارستان شهید رجایی، شرکت رامک، دهکده آبی پارس، نفت سپاهان و بسیاری از صنایع و ساختمان‌های ایران را در رزومه خود دارد.

مشاوره رایگان خرید کفپوش اپوکسی

متخصصین بهبد صنعت پارسا با تکیه بر دانش سال‌ها تجربه حرفه‌ای و انجام بیش از 300 پروژه بزرگ و ملی در سطح کشور پهناور ایران، آماده است تا خدمات مشاوره تخصصی رایگان را برای شما عزیزان فراهم کند. شما عزیزان می‌توانید با تماس با شماره‌های زیر با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم مشاوره رایگان، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

  کفپوش اپوکسی

  مراحل اجرای پروژه کفپوش اپوکسی بیمارستان

  مراحل اجرای کفپوش اپوکسی

  تمیزکاری و آماده سازی اولیه

  پرایمر و ساخت اولین لایه

  لک گیری و پر کردن حفره‌ها سطح

  اجرای لایه دوم

  اجرای کفپوش های اپوکسی صنعتی و دکوراتیو در سراسر ایران

  نگهداری و شست‌و‌شوی کفپوش اپوکسی چگونه انجام می‌شود؟

  هر محصولی نیاز به نگهداری اصولی دارد و نگهداری و نظافت اصولی به همراه رسیدگی و تعمیر دوره‌ای نقش مهمی در افزایش طول عمر کفپوش اپوکسی دارد.

  مهم‌ترین نکات در این مسئله این است که شست و شوی کفپوش باید توسط مواد شوینده مخصوص انجام شود، مواد شیمیایی خطرناک بر روی سطح کفپوش ریخته نشود، ضربات متعدد و زیاد به کفپوش وارد نشود.

  برای تمیز کردن کفپوش‌های اپوکسی بهتر است از یک تی تمیز استفاده کرده و مواد شوینده را سریع‌تر از کف پاک کنید. برای شستن، بهتر است هیچگاه از وایتکس و جوهر لیمو استفاده نکنید.

  تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به بهبد صنعت پارسا می باشد.طراحی و توسعه توسط گروه فنی بهبد صنعت پارسا
  Call Now Buttonمشاوره رایگان