کفپوش چسبی

قیمت کفپوش چسبی سرویس بهداشتی

قیمت کفپوش چسبی سرویس بهداشتی

کفپوش ها در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اینکه آنها را در کجا استفاده کنید، در ویژگی هایشان تفاوت ایجاد می‌کند. یکی از محل هایی که باید کفپوش در آن خیلی زیاد مورد توجه قرار می گیرد، سرویس بهداشتی است. علت هم این است که این محل با رطوبت زیادی همراه است. در نتیجه شما باید کفپوشی استفاده کنید که به راحتی آسیب نبیند و مدت زمان طولانی کاربرد داشته باشد. در این مقاله می خواهیم راجع به کفپوش چسبی سرویس بهداشتی با شما صحبت کنیم. پس انتها ما را همراهی کنید.

مهم ترین ویژگی کفپوش چسبی

مهم ترین ویژگی که برای کفپوش چسبی سرویس بهداشتی باید به آن توجه کرد، مسئله ضد آب بودن است. کفپوشی که انتخاب می کنید، نه تنها باید ضد آب باشد و رطوبت به آن آسیب وارد نکند، بلکه سطح آن نباید لیز باشد تا دچار مشکل نشوید. نکته دیگر این است کفپوشی را انتخاب کنید که خیلی راحت بتوانید آن را شستشو دهید و نظافت را به انجام برسانید تا برای تمیز کردن دچار مشکل نشوید.

مزایای کفپوش چسبی

اینکه می‌ گوییم کفپوش چسبی سرویس بهداشتی یکی از بهترین گزینه ها است، به خاطر یک سری مزایا است که در ادامه آنها را به شما معرفی خواهیم کرد و احتمالاً مجاب می شوید که به سراغ خریدشان بروید:

  • کفپوش چسبی از لحاظ وزنی گزینه بسیار مناسبی است، زیرا خیلی سبک است. در نتیجه به ساختمان و کف زمین فشاری وارد نمی کند.
  • تمام مواد و متریالی که داخل آنها قرار گرفته اند، هم سبک هستند و ضخامت آنها در بازه یک میلیمتر تا ۴ میلی متر جا می گیرد.
  • مدل های مختلفی از این کفپوش ها در دسترس قرار می‌ گیرند که همگی قابلیت شستشو دارند و طول عمر آنها هم بالاست.
  • در برابر رطوبت مقاومت بالایی از خودشان نشان می دهند.
  • نصب کفپوش چسبی سرویس بهداشتی کار سختی نیست و خیلی راحت و سریع انجام می شود. شما برای نصب آنها نیازمند کار خاصی نیستید و خیلی راحت این کار را برای شما انجام می دهند.
  • خیلی از انواع این مدل های کفپوش های چسبی خاصیت ضد باکتریایی و ضد حریق دارند و حتی قابلیت این را دارند که در مراکز درمانی هم از آنها استفاده شود، زیرا از لحاظ بهداشتی نسبت به دیگر گزینه ها بهتر هستند.

انواع کفپوش چسبی

کفپوش های چسبی مدل های مختلفی دارند و در نتیجه باید با آنها آشنایی داشته باشید که مهمترین‌شان شامل موارد زیر هستند:

  • کفپوش چسبی سرویس بهداشتی مدل PVC یکی از رایج ترین مدل ها است. روکش های طرح چوب قابل شستشو معمولا روی آنها وجود دارد. ضخامت‌شان حدود ۲ میلیمتر است و برای نصب‌شان از چسب های خمیری مخصوص استفاده می کنند و آنها را روی یک سطح مثلاً سرامیک نصب می کنند. ابعاد هم به اندازه ابعاد استاندارد یک کاشی است.
  • کفپوش مدل کاشی از انواع کفپوش های پرطرفدار به حساب می آیند و خیلی زیاد از آنها استقبال می‌شود، زیرا شبیه کاشی و سرامیک هستند. در واقع شبیه به یک برچسب عمل می کنند، نصب آنها نیاز به چسب خمیری و مخصوص هم ندارد. کافی است شما کاور یا کاغذ روغنی که پشتش چسبیده را جدا کنید و نصب آنها را به انجام برسانید.

البته کفپوش های چسبی مدل رولی و اپوکسی و میکروسمنت هم در بازار موجود هستند اما دو موردی که در بالا معرفی کردیم، برای خرید، طرفداران بیشتری دارد.

انواع کفپوشهای سرویس بهداشتی

 

قیمت کفپوش چسبی برای سرویس بهداشتی

قیمت کفپوش چسبی سرویس بهداشتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه ابعاد و ضخامت کفپوش چقدر باشد، قطعاً در قیمت تأثیرگذار است. از طرفی این که شما چه نوع کفپوشی را خریداری کرده باشید، هم روی قیمت تاثیر می گذارد. اگر به بهبد صنعت مراجعه کنید، می توانید مدل های مختلف را مشاهده کرده و قیمت ها را ببینید و بعد با توجه به ابعادی که در نظر دارید، قیمت نهایی را متوجه شوید.

کلام آخر

کفپوش چسبی سرویس بهداشتی یکی از مهم‌ترین کفپوش هایی است که باید آن را انتخاب کنید؛ به شرطی که از قبل خوب تحقیق کرده باشید و ببینید که کدام مدل می تواند برای سرویس بهداشتی شما مناسب باشد. ما در این مقاله سعی کردیم راجع به ویژگی مهم کفپوش های سرویس بهداشتی صحبت کنیم و از مزایای کفپوش چسبی هم اطلاعات کافی در اختیارتان قرار دهیم. بهتر است که انواعِ مختلف این کفپوش را را در سایت بهبد صنعت ببینید و بعد دست به انتخاب بزنید.

مطالب مرتبط

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.