اجرای کفپوش اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی به چه صورت است؟

اجرای کفپوش اپوکسی اپوکسی یکی از مهمترین مراحل استفاده از این کفپوش ها می‌ باشد. به این نکته توجه داشته باشید که کفپوش اپوکسی باید توسط افراد حرفه‌ ای و کارآمد در این زمینه انجام شود. به این نکته توجه داشته باشید که اگر کفپوش های اپوکسی توسط افراد غیر حرفه ای اجراشود این امکان وجود دارد که در آینده این کفپوش ها دچار مشکل شوند.

لازم به ذکر است که کفپوش های اپوکسی یکی از کارآمدترین کفپوش ها و مقاوم ترین آن ها می باشد. لذا ما در این مطلب قصد داریم چگونگی نصب این کفپوش ها را به دقت مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه شما هم قصد اجرای کفپوش اپوکسی در نقاط مختلف ساختمان خود را دارید با ما تا پایان همراه باشید.

مراحل اجرایی کفپوش اپوکسی

کفپوش های اپوکسی با دیگر کفپوش ها متفاوت می باشد و از لحاظ اجرا هم شیوه متفاوتی دارد. شما برای اجرای کفپوش های اپوکسی باید مهارت لازم را داشته باشید و در صورت نداشتن مهارت لازم برای اجرای کفپوش های اپوکسی بهتر است که کار را به کاردان بسپارید. در این بخش قصد داریم تا مراحل متفاوت اجرای کفپوش اپوکسی را مورد بررسی قرار دهیم. در اولین مرحله ای که شما باید برای کفپوش اپوکسی در نظر بگیرید، مرحله زیر سازی می باشد.

آیا از مزایای کفپوش پلی یورتان اطلاعات کافی دارید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اجرایی کفپوش اپوکسی

اجرایی کفپوش اپوکسی

به این نکته توجه داشته باشید که مرحله زیرسازی و آماده کردن محل اجرا از مهمترین مراحل می باشد. بعد از آن نوبت به تمیز کاری می رسد. شما باید پس از زیر سازی آن محیط را تمیز کنید. پس از تمیز کردن شما باید لایه پرایمر را اجرا نمایید. پس از اجرا باید ترک ها و ناصافی های سطح را پر کنید. نکته ای که باید برای اجرای کفپوش های اپوکسی به آن توجه داشته باشید، اجرای لایه میانی می باشد و در پایان هم اجرایی لایحه نهایی می باشد.

اگر مراحل اجرای کفپوش اپوکسی درست و صحیح انجام شود این کفپوش تا سال‌های سال برای شما کار خواهد کرد و هیچ گونه مشکلی برای آن به وجود نخواهد آمد. در کل می توان گفت که مراحل اجرای  کفپوش اپوکسی مراحل ساده اما با اهمیتی می‌ باشد. پس سعی کنید تا به نحو احسنت این کار را انجام دهید.

مرحله زیر سازی قبل از اجرای اپوکسی

همانطور که در بالا اشاره کردیم، مهمترین مرحله اجرای کفپوش اپوکسی مرحله زیر سازی می باشد. کفپوش اپوکسی علیرغم اینکه جنس بسیار سختی می باشد، اگر به درستی زیرسازی نشده باشد ممکن است به سرعت تخریب شود. پس بدون یک زیرسازی خوب نمی توان یک کفپوش اپوکسی خوب را داشت. پس به این نکته توجه داشته باشید که جدا شدن و یا ترک خوردن این کفپوش به دلیل غیر اصولی زیرسازی کردن می باشد و شما باید سعی کنید برای اقدامات زیر سازی از بهترین افرادی که در این زمینه فعالیت دارند استفاده کنید. در غیر این صورت ممکن است که هزینه‌ های شما بر باد رفته و ضررهای جبران ناپذیری برای شما به وجود آید.

بیشتربخوانید: روش اجرای کفپوش پارکینگ اپوکسی یا پلی یورتان

چه ابزارآلاتی برای اجرایی کفپوش اپوکسی نیاز است

 ابزاری که مورد نیاز برای اجرای این کفپوش ها می باشد چه ابزارآلاتی می باشد. شاید باور نکنید اما ابزار بسیار ساده‌ای برای اجرای این کفپوش ها نیاز است. ابزاری مانند لیس، ماله، غلطک میکسر و کفش میخی، دستگاه ساب، جاروبرقی و… از لوازم مورد نیاز برای اجرای کفپوش های اپوکسی می باشد.

اجرایی کفپوش اپوکسی

اجرایی کفپوش اپوکسی

به این نکته توجه داشته باشید که این ابزار آلات باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. لذا در صورت نداشتن کیفیت لازم ممکن است که اجرای  کفپوش شما با مشکلاتی روبرو شود. به این نکته توجه داشته باشید که نظافت این ابزارآلات باید کاملاً رعایت شود. لذا اگر نظافت ابزارآلات رعایت نشود. ممکن است کهاجرای  کفپوش با آلودگی‌ هایی انجام شود و این آلودگی ها بعد از اجرای خود را نشان دهند. پس سعی کنید که هرگونه گرد و غبار را از روی این دستگاه ها از بین ببرید و سپس نسبت به استفاده از آنها اقدام نمایید.

در این رابطه بخوانید: قیمت بتن ریزی کف

بحث پایانی در مورد اجرای کفپوش اپوکسی

در پایان توصیه ما این است که از شرکت ها و یا افرادی در این زمینه استفاده کنید که رزومه خوبی در زمینه تولید و اجرای کفپوش اپوکسی داشته باشند. لذا این موضوع باعث می‌ شود که کفپوش شما در هنگام عملیات اجرا با کیفیت انجام شود و شما در آینده مشکلی با این کفپوش نداشته باشید. از این که تا پایان با ما بودید بسیار سپاسگزاریم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.